Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fussak? És menyit?

Hogyan fussak? És menyit?

Figyelt kérdés
168 cm magas, 50 kilós 20 éves nő vagyok. Karcsúbb szálkásabb lábat szeretnék és mindenki a futást ajánlja. Mégpedig a hosszabb időtartamút. Nem értem mi számít hosszabb távnak. Az 5 km, az mennyire lenne hasznos

2018. febr. 12. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hétköznap fuss alkalmanként 5 km-t, hétvégén pedig 10-et, 15-öt, amelyiket bírod. Én így csináltam régen, összesen 30-35 km-t egy héten.
2018. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

50 kg val hova akarsz futni? :D

40kg val tömnek étellel a zárt osztályon

2018. febr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A kérdező nem fogyni akar, hanem szép lábat. Miért ne futhatna 50 kilóval? Majd szépen eszik rizst és tésztát, ha nem akar fogyni, az úgyis szükséges a hosszútávfutóknak.
2018. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
futással csak fogyni lehet ...
2018. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez marhaság, én a maratonra való felkészülésem alatt híztam két kilót. Ez nem sok, de hízás. A kulcs a táplálkozás. Ugyanúgy a fogyásnál, a súly megtartásánál, és a hízásnál is. Nyugodtan futhat a kérdező fogyás nélkül is, ha belekalkulálja az étkezésébe a "lefutott" kalóriákat, és akkor nem fog fogyni, sem hízni, hanem formásodik a lába.
2018. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hogy fogynék ha többet eszek?:)) Napi 2000-2200 kcalt eszek rizst csirkét stb
2018. febr. 12. 15:32
 7/11 anonim ***** válasza:
a zsírtól nem szoktak formásak lenni, bár ízlések és pofonok
2018. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj félre értés ne essen:)) én 3-4 év alatt max 15-20 napot hagytam ki edzés nélkül mar most nagyon formás és szép a lábam csak szeretném ha cmbe a kerülete kisebb lenne, ennyi :D köszi
2018. febr. 12. 16:56
 9/11 anonim ***** válasza:
5 km az nem túl hosszú, de idővel ahogy hozzászoksz, fogsz tudni hosszabbakat is futni simán. A leírt paraméterek alapján ideális futóalkatod van. Lehet kiderül, hogy nagyon fekszik neked ez és maratonfutó vagy ultrafutó leszel, mert annyira rákapsz.
2018. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez egyéni, én pl. nem tudok 200 métert se futni, pedig fél éve próbálkozom olykor (na jó, ilyen béna kevés ember lehet s mivel nem szeretek futni, az igyekezetem is apróbb)... 5 km az nekem óriási táv, elvileg egy hónap alatt elérhető. De majd érzed, mennyi jó neked, nincs előírás az ilyesmire.


A lábad garantáltan nem a futástól lesz vékonyabb, hanem a kalóriadeficittől, ha lesz olyan. De elnézve a számaid, úgyis inkább izmosodnod kéne.

2018. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!