Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hirtelen haragúság kezelésének...

Hirtelen haragúság kezelésének megtanulására milyen sport ajánlott? Küzdősportnak melyik fajtája esetleg?

Figyelt kérdés
Sajna elég indulatos, forrófejű vagyok és ezt szeretném kezelni valami jó sporttal. Valamilyen küzdősportra gondoltam. Jelenleg konditerembe járok,azt nagyon szeretem. Lovaglást, korcsolyázást, úszást próbáltam, utóbbi kivételével egyik se jött be túlságosan. 23/N

2018. febr. 17. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Búvárkodás. Komolyan. Ott nagyon észnél kell lenni, a forrófejűség kizárva.
2018. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ökölvívás , kickbox , thai vagy francia box . Bármilyen küzdősport jó aminek szerves része a full sparring .
2018. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

erre nem küzdősport kell hanem valami olyan cselekvés ami felelősséggel jár.

ilyen cselekvésekben elég gyorsan megtanulhatod,hogy a hisztériának meg a szeszélynek következményei és rád nézve káros hatásai vannak amivel csak veszíthetsz nem nyerhetsz és még nevetségessé,hiteltelenné is válsz ha folytatod.

de ha már sport,akkor a csapatsportok fejlesztik ezt,mert ott nem csak magadért hanem a csapatért is felelsz.

2018. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem már az is nagyon jó, hogy beismered. Sok ember nem látja ezt magán sajnos... :/ A sport csak a harag levezetésére szolgálna, ami jó, mert megnyugtatna, de azért a hajlamot nem venné el...
2018. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!