Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi testzsírszázaléknál...

Mennyi testzsírszázaléknál tűnik el a narancsbőr?

Figyelt kérdés

2018. febr. 19. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs köze a testzsírszázaléknak a narancsbőrhöz. Képzelj el egy rágót: felfújod, ekkor szép feszes. Ha kiengeded belőle a levegőt, tele lesz gyűrődésekkel.
2018. febr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát ha izmokat szedek fel, akkor kifeszül és emiatt nem fog látszódni?
2018. febr. 20. 12:16
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Sportolj sokat és egyél egészségesen és akkor eltűnik egy idő után,amúgy a szaunázás és a szaunában való masszázs segít rajta,vagy a meleg vízben történő masszázs.
2018. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. febr. 20. 15:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként kb másfél hónapja mozgok, Cassey Ho videóira és egyéb tornavideókra szoktam edzeni napi 1-2, de van, hogy 3-4 órát is, ameddig bírom, ha van időm. Emellett különféle fekvőtámaszokat csinálok még, guggolásokat főleg terpeszben és súlyzós gyakorlatokat 4-5 fajtát 40-70 ismétléssel, 2-2 kilós kis súlyzókkal, de már venni akarok nehezebbeket, mert nagyon hozzászoktam és már viszonylag könnyű így. Kb 1 hónapja figyelek arra is, hogy minden nap megigyak 3-3,5 liter folyadékot, ennek a fele általában tea, zöld, fehér, vagy fekete teából, csalánból, gyömbérből, kamillából, kakukkfűből, ezek különféle kombinációiból, estefelé pedig citromfű. Nem rakok hozzá semmilyen édesítőszert. A folyadékmennyiség másik fele pedig tiszta csapvíz. Emellett kb 2-3 hete szinte semmilyen finomított szénhidrátot, tésztafélét nem eszek, pedig régebben rengeteg kenyeret és pizzát faltam. Semmihez nem adok cukrot, de mézet se. Így az utóbbi hetekben a táplálkozásom 90-95%-át a húsok, tojás, zöldségek és gyümölcsök teszik ki, néha eszek egy kevés napraforgómagot, ritkán túrót és natúr joghurtot. Szoktam inni kb minden második nap fehérjeturmixot is tejsavó fehérjéből, emellett még szedek D, C, K vitamint, hajnövekedést serkentő multivitamint, kollagént, magnézium b6-ot, omega3-at és alkalmanként l-glutamint. Normál mennyiségű kávét fogyasztok és reggelre l-tirozint legtöbbször. Ja és növényi olajok helyett mangalica zsíron sütök, az olívaolajat csak salátákra öntöm. Most ennyi jutott eszembe. Így kb mikorra várható a narancsbőr eltűnése? 28 éves nő vagyok, 156 cm, 47 kg.
2018. febr. 20. 16:16
 6/9 anonim ***** válasza:

szépen összeírtad és jónak is tűnik,kivéve az ismétlésszám része.

40-70?

nagyobb ellenállásra kellene törekedned.

ha több megy egy sorozatban 15 ismétlésnél akkor nehezíteni kell.

amíg nem veszel súlyzókat a fegyencedzést átnézheted,abban világosan bemutatják,hogyan lehet 1-1 gyakorlatot nehezíteni,hogy kihívás maradjon és értelme legyen.

2018. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor azt átnézem, köszönöm. :)
2018. febr. 21. 12:55
 8/9 Punisher 62 ***** válasza:
0%
Narancsbőr nem létezik. Csak a bőr alatt felgyülemlett zsírszövet.
2018. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ősztől kezdve futottam, szaunáztam, néha kondiztam. Vékony lábam van, de a narancsbőr megmaradt. Hurrá :)
2018. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!