Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tanácsot kérek. Hogy kezdjek...

Tanácsot kérek. Hogy kezdjek hozza megint?

Figyelt kérdés

Sziasztok hat igazából kb 1 éve egy kicsi önbizalmam sincs.1 éve rengeteget sportoltam kosaraztam,futottam,kéziztem és röplabdáztam,de aztán iskolát váltottam nem volt különösebb oka.Ebben az iskolában az elején nem jöttem ki velük és magamban kerestem a hibát mert biztos voltam benne hogy velem van a baj.Elhanyagoltam nem sportoltam nem jártambe tesire kb 10x volt hogy sportoltam ok teljesen máshogy tesiztek regi sulimban mindenből versenyt csináltunk és megszoktam hogy ma az elején a leggyorsabb tempóban futok ok ezt nem nézték jó szemmel azthittek felakarok vágni.Lógtam a suliból és abba hagytam minden sport tevékenységet.Azóta mindenkivel kijövök sőt....Találtam igaz barátokat...Rájöttem hogy velem volt a hiba mert nem nyitottam feléjük eléggé meg hat egyik volt osztálytársam terjesztett egy pletykát de az már más story...felszedtem pár kilót sajnos...Most azon vagyok hogy újra elkezdjek sportolni,de nem tudom hogy kezdjek hozzá.Elmondhattok minden hülyének de tanácsot akarok kérni hogy kezdjek hozza megint...Tudom hogy hülye voltam az elején.A tanácsokat előre is köszönöm.

15/L



2018. febr. 20. 22:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!