Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi az ajánlott edzésidő...

Mennyi az ajánlott edzésidő HIIT edzés esetén?

Figyelt kérdés

Most kezdtem neki de én már negyed óra után durván zihalok, 25 percnél már úgy érzem meghalok. Ez így rendben van? :D hány percet kéne bírni? Mennyi ajánlott egyáltalán?


Illetve hetente hány alkalommal kell csinálnom? Fogyni szeretnék.


176 cm és 84 kg vagyok.


2018. febr. 21. 18:20
 1/2 anonim válasza:

Wow. 86 kilóval végigcsinálsz 25 perc HIIT - et?? Ez igen. Soknk tűnik a tömeged, viszont ez jó eredmény.


Olyan, hogy konkrét HIIT edzés nincs, rengeteg és még annál is több féle van, különböző intenzitás, más pihenés idő. Valahol az a lényeg, hogy megcsináld, valahol az, hogy minél kevesenb idő alatt. Milyen videók alapján edzel? Mindenhol megmondják mennyit és hogy csináld. Ha meg magadnak állítod össze (ami amatőrként nem ajánlott) , amennyit érzel. Meg amennyit más edzban lésvideókban látsz.


Egy átlagos HIIT 15 perc körül van.

2018. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bocsi a sok elírásért. *edzésvideóban látsz.


Amúgy ajánlom Kalya Itinest, írd be a nevét faszbukra, nagyon jó fitneszguru.

2018. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!