Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 évesen milyen sportot...

14 évesen milyen sportot érdemes még elkezdeni?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, 7 évet úsztam, de már abbahagytam. Hiányzik a sport az életemből, és nagyon szeretnék kipróbálni egy új sportot. Tudom, elég "idős" vagyok már, nem is fontos a versenyzés, nekem az érzés, az élmény kell, hobbi szinten is elég. Olyat szeretnék, ami rendesen átmozgat, izmosít, és bomba alakom lesz tőle :P Szeretek kellemesen kifáradni egy hosszú és aktív sportolás után. Ti mit ajánlanátok?

2018. febr. 23. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

CrossFit? Rendesen átmozgat, látványosan ismosít és bomba alakod lesz tőle.

Mellette ajánlok valamilyen nőies mozgást: torna, tánc, pilates, balett, légtorna, szinkromúszás, műugrás, ..., amihez kedved van. A bomba alak mellett nőies mozgásod is lesz tőle.

2018. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Triatlon: az úszáshoz megvan az alapod, a másik két sportágat meg fel lehet fejleszteni.

Kajak-kenu, evezés: a víznek semmi máshoz nem fogható varázsa van, de ezt neked nem kell mondani.

2018. febr. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Esetleg a vízilabda...ugyanis 13-14 éves korban bőven elég elkezdeni mert 13 éves korukig a gyerekeket az úszásra osszpontositjak....
2018. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De szerintem ha ennyi ideig úsztak akkor mindenképp vizes sportot válassz.... lehetőleg ne darts😂😂
2018. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!