Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Garmin Forerunner GPS-es...

Crowika91 kérdése:

Garmin Forerunner GPS-es okosóra futáshoz, edzéshez, napi használatra? Vélemények? Ötletek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy minőségi GPS-es okosórát vásárolni leginkább futás miatt (Félmaraton). Amit szeretnék, hogy legyen benne: Szívritmusmérés, pontos GPS, színes normális képernyő, válroztatható számlap, edzésterv, telefonnal össze lehessen kapcsolni stb... okosóra funkciók.. Igazaból főként futásra használnám de kondi, túra, + napi használatra is szeretném alkalmazni(tehát kinézet is számít). Garmin márkát néztem abból is a forerunner 235, 735xt es 935-öt. Szerintem egy minőségi márka viszont nemtudom melyiket válasszam. 235 is lehet megtenné de 2015 os modell és egy újabb jobb lenne ha már költök rá. Plusz némi extra funkciók nem csak futas. A triatlonos orak egesz jok a 935 nagyon tetszik viszont ezt már sokallom.. vélemények?

2018. márc. 7. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár napja vettem Forerunner 35-öt. Nagyon szuper. Maga az óra nem egy szuperkijelzős példány, de jó dolgokat tud és a telefonos app + a weboldal nagyon klasszul kiegészíti. Pl.ha hazaérek és szinkronizálom a telefonnal, akkor megmutatja, hogy a térképen hol futottam.
2018. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tomcatters. válasza:

bár nemmostani a kérdés, de válaszolok

Nekem forerunner 235 van es teljesen jo mindenre. Nekem van benne futás, futás padon, bicikli, szobabicikli, tovabba garmin iq ról töltöttem le úszást uszas medenceben, síelés és multi appot amibe van kardio, erősítő , silyzozas, fekvőtámasz...stb

2019. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!