Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés
Crowika91 nevű felhasználó kérdése:

Garmin Forerunner GPS-es okosóra futáshoz, edzéshez, napi használatra? Vélemények? Ötletek?

Szeretnék egy minőségi GPS-es okosórát vásárolni leginkább futás miatt (Félmaraton). Amit szeretnék, hogy legyen benne: Szívritmusmérés, pontos GPS, színes normális képernyő, válroztatható számlap, edzésterv, telefonnal össze lehessen kapcsolni stb... okosóra funkciók.. Igazaból főként futásra használnám de kondi, túra, + napi használatra is szeretném alkalmazni(tehát kinézet is számít). Garmin márkát néztem abból is a forerunner 235, 735xt es 935-öt. Szerintem egy minőségi márka viszont nemtudom melyiket válasszam. 235 is lehet megtenné de 2015 os modell és egy újabb jobb lenne ha már költök rá. Plusz némi extra funkciók nem csak futas. A triatlonos orak egesz jok a 935 nagyon tetszik viszont ezt már sokallom.. vélemények?

Keress kérdéseket hasonló témákban: okosóra, GPS, futás, edzés, Garmin

2018. márc. 7. 11:50  Privát üzenet  

A válaszok
Pár napja vettem Forerunner 35-öt. Nagyon szuper. Maga az óra nem egy szuperkijelzős példány, de jó dolgokat tud és a telefonos app + a weboldal nagyon klasszul kiegészíti. Pl.ha hazaérek és szinkronizálom a telefonnal, akkor megmutatja, hogy a térképen hol futottam.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. jún. 6. 21:22 Privát üzenet
Tomcatters. nevű felhasználó válasza:

bár nemmostani a kérdés, de válaszolok

Nekem forerunner 235 van es teljesen jo mindenre. Nekem van benne futás, futás padon, bicikli, szobabicikli, tovabba garmin iq ról töltöttem le úszást uszas medenceben, síelés és multi appot amibe van kardio, erősítő , silyzozas, fekvőtámasz...stb

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 11. 16:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen kondigépet érdemes vásárolni otthoni használatra?
Melyik futópadot ajánlanátok otthoni használatra?
A teremfoci azaz beltéri használatra szánt cipők talpa tényleg annyira lágy, hogy kültéren hordva nagyon hamar tönkremegy?
Futás, kondi, túra, napi használatra keresek GPS-es minőségi okosórát. Garmin Forerunner 235,735xt,935-öt néztem. Utóbbi kicsit sok, első kicsit régi. Középső ára oké de kicsit...
Mykronoz zefit 3 vagy xiaomi mi band 2? melyik lenne jobb? lépés számlálo kaloria számlálo és pulzus mérő kellene egyben. árban?
Mit gondoltok, ez a futópad jó lenne itthoni használatra?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!