Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt, aki csak az egészségé...

Van itt, aki csak az egészségért, és nem hobbiból meg nem az alakjáért sportol?

Figyelt kérdés

Nincs bombaalakom, de nincs különösebb gond vele és nem vagyok túlsúlyos se.

Más hobbijaim vannak, egyik sport se az.

Szeretek úszni, túrázni, bringázni, de havi egyszer-kétszer igényelném csak természetes körülmények között.

Azért erőltetem magamra a sportolgatást, mert a mai, modern-mesterséges-városias életmód során a napi rutin sajnos nem tartalmazza az elegendő mozgást.



Más is van ezzel így?

Bár ebben a kategóriában talán kevésbé.



2018. márc. 10. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem találsz ilyen embert, aki igényes, az törődik az egészségével. De egy idő után (legalábbis nálam) alap, hogy mozog az ember, egyre többet akar, kihívás elé állítja magát és hobbivá is válik, mert megszereti és igényli a mozgást. Nem vagyok egy kisportolt alkat (bár nem is vagyok elhízva), nem is azért csinálom hanem az egészségemért és mert megszerettem.
2018. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!