Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoltok csak az egészsé...

Mit sportoltok csak az egészségért mozgó, (aránylag) jó alkatú lányok?

Figyelt kérdés

Volt időszak, hogy bringával közlekedtem, akkor az volt a sport, így is lefárasztott és kinyírta a combizmaimat. Péntekre mindig kész voltak. :D Gyorsaságra sikerült fejlődnöm.


Mostanában újra futok, kicsiket. Most elhatároztam, hogy munka előtt fogok eljárni.


Úszni is szeretek, de az nagyon hosszadalmas és a munkahelyemhez képest az ellenkező irányban vannak a SZÉP kártyás, jó uszodák.


Néhanapján túrázom is, de mostanában valahogy unom sajnos az egész napos menetelést.


Ti mit sportoltok?

Milyen, még elérhető célokat érdemes kitűznöm? Időm az semmi, szóval így nézve. :D Most célom, hogy le bírjak kocogni 5 v 7 km-t valamelyik ilyen nay futórendezvényen majd.


2018. márc. 15. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Úszom. 4 éves korom óta csinálom, versenyszerűen. De nem a verseny a lényeg, szeretem és alakformálásra is jó. Sokáig szertornáztam is mellette. Helyette elkezdtem a szinkronúszást, hobbiból. Nincsenek vele komolyabb versenycéljaim. Hobbiból elég sok sportot kipróbáltam már. Nyaranta műugró edzésre járok. Sajnos itt nincs edzéslehetőség, csak Budapesten (és Szolnokon).

Kiegészítésként CrossFit-ezem + tavasztól őszig kajakozom. + télen sifutni szoktam.

Célok: minden mozgásformában ki lehet tűzni valamit: a kisebb futóversenyek tök jók. Ha mégis az úszást választod, megcélozhatod a Balaton-átúszást, vagy ha az sok elsőre, akkor az Öbölátúszást. Ha evezés: akkor Szentendrei-sziget kerülés vagy Balaton-átevezés lehet cél. Minden sportágban meg lehet találni.

2018. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Húha, jókat mondtál! :)

Még nem is lenne esélytelen a Balatnátúszás, mert szerintem a legerősebb sportom az úszás, de azért készülgetni kellene. Jelenleg annyi időm van, hogy az alvás rovására sportolok általában.

2018. márc. 15. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!