Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tornával érdemes...

Milyen tornával érdemes fogyókúrázni?

Figyelt kérdés
Tehát fogyni szeretnék, de nem tudom, mit sportoljak. Jelenleg futni szoktam, kb 5 km-t futok, de 3-4 percet bírok egyhuzamban futni, utána sétálnom kell 1-2 percet :( 158 cm vagyok, kb 67 kg és 27 éves és nő. Valami edzőtermi aerobic szerű tornára szeretnék menni, de nem értek hozzá és nem tudom, milyenre kéne menni. Olyat olvastam, hogy zsírégető edzés, az jó lenne? Az edzőtermek honlapján hiába olvasgatok, mert az nekem kínai :(

2018. márc. 17. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb mozgás jó :) A futás/gyaloglás kombó is, amit te csinálsz (nekem sokkal több gyaloglás kell közte, de a puszta gyaloglás is OK, csak időegységenként jóval kevesebb kalóriát éget) s általában gyorsan lehet fejlődni, valószínűleg hamar le tudod majd futni az 5 km-t.

Olyan edzésed legyen, ami tartható számodra, előnyös, ha szereted.


Fogyni úgyis a táplálkozásod alapján fogsz, csak persze kis kalóriakeretnél sokunknak roppant hasznos a mozgás, ami mellesleg az egészséges életmód része is...


Személy szerint az aerob + erősítő edzés + ha lehet, némi kardió kombóért vagyok oda, akkor ad az ember mindennek s minimalizálja az izomvesztést jó étrend mellett.

2018. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Az akrobatikus aerobic nem csak jó zsírégető, de szórakoztató, és nagyon sok izgalmas és szép dolgot lehet benne tanulni. A legjobb sport amit csak csinálhatsz! (a leírásod szerint) majd lesz link is hogy mi az... Mellette étkezz egészségesen! Pár tipp: ha iszol, mindenképpen vizet igyál és rakj bele egy szelet citromot (amit elötte gondosan megtisztítottál), használj az állati zsírok helyett kókusz zsírt, csoki helyett gyümölcsbefőttet (nagyon finom, frissítő, igaz hogy abban is van cukor de sokkal kevesebb mint a csokiban, és még vitaminok is vannak benne), olajban sütés helyett sütő....... Sok végtelenül egyszerű és olcsó tipp, amik finomak és NAGYON hasznosak. Itt a link: https://www.youtube.com/watch?v=fCNUlVqoPqc ezt úgy nézd hogy ő világbajnok :)
2018. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!