Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon vékony lányként szeretn...

Nagyon vékony lányként szeretnék elkezdeni terembe járni (csoportos edzésekre főleg, nem egyedül kondigépekkel), a célom a hízás és a formásodás lenne. A teremben, amit kinéztem, tartanak Hot Iron edzéseket, vélemények róla? Valaki mást ajánlana?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy a súlyzós edzések a leghatásosabb formásítók, viszont nagyon aggódom, hogy nem vagyok elég erős hozzá, tényleg 0 izom van rajtam, főleg hát és kar terén. Valamint a Hot Ironról azt is írták, hogy erős a zsírégető hatása, amire nekem nincs szükségem, ezért sem vagyok benne biztos, hogy ez lenne a legmegfelelőbb edzés. A CrossFit is tetszik, de az még "ijesztőbb" :D Mitévő legyek?

19/L



2018. márc. 17. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdj saját testsúlyos edzésekkel, első 3-4 hónapban pedig teljes testes edzés legyen. Heti egyszer vagy kétszer legyen futás, hogy fejleszd a kardió vaszkuláris rendszeredet, illetve nyugodtan nyúj súlyzókhoz is. 2-4 kilósakat biztosan elbírsz, nézz neten gyakorlatokat és alkalmazd. Sok szerencsét!
2018. márc. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BlodDrunk ***** válasza:

Súlyzós edzéstől nem kell félni,ez a leghatékonyabb módja,hogy erősödj.

Gyakorlatokat meg annyi súllyal csinálod amennyivel megy,a súly mindenkinek realatív vannak erősebb-gyengébb emberek.

Nem kell attól félni,hogy gyenge vagy hozzá,vannak 1kg-os súlyzók is,ha azzal megy azzal csinálod,nem "ciki"


Jó étrendel első pár hónapban amúgy is elég sokat fogsz erősödni.

2018. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha megnézel pár-skinny to fit-képet konditeremben edző csajokról,akik az étrendet is betartják,a változás igen gyors.

fél-1 év alatt elég jó csajok lesznek,mert nekik nem kell előtte fogyniuk,mint az átlagos kezdő nőknek.

felugrik 9-10 kiló minőség és kész a bombázó.

meg azért is könnyű,mert az alultáplált szervezet elég jól építi is befelé a tápanyagot.

2018. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!