Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kisebb mellem?

Hogyan lehetne kisebb mellem?

Figyelt kérdés

13 éves létemre hatalmas melleim vannak és gyűlölöm őket.Nem érzem jól magam a testemben.Kerlek ne írjatok olyan választ hogy próbáld meg elfogadni magad,mert már próbáltam de nem ment mert egyszerűen nem tudok boldog lenni emiatt.Rosszul érzem magam tőle és azt akarom hogy kb feleakkora legyen...Valami ötlet hogy hogyan lehetne kisebb?Esetleg edzessel vagy fogyás vagy micsoda?

Amúgy meg fenekem nincsen és emiatt is zavar hogy nagy a mellem mert ronda vagyok .A vállam is nagyon szeles szóval felül ronda a testem alul normális.Mit kezdjek magammal?



2018. márc. 21. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Istenem, hányan irigyelnek emiatt... Amúgy jellemzően nem te döntöd el, honnan fogysz, hanem a szervezeted. Ha nem vagy túlsúyos, akkor nem is kell fogynod, emiatt ne próblj meg fogyni. Majd ha kicsit idősebb leszel, és benő a fejed lágya, rájössz ennek az előnyeire...
2018. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Sajnos" semmit nem tudsz kezdeni a melleid növekedésével, ugyan úgy, mint ahogy azzal sem, hogy megnőttél xcm magasra, vagy hogy szélesek a vállaid. Ha majd 18-20 évesen is utálni fogod a melleidet, vannak melleltávolító műtétek.
2018. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha erősíteném akkor nem lenne kisebb?Meg most szeretnék menni majd futni is és attól esetleg nem lesznek kisebbek?Ha a zsír lemegy roluk?
2018. márc. 21. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ismertem igen karcsú lánykákat is negy mellekkel, szóval ebben ne bízz. De nyugodtan fuss, az nem árt, próbáld ki. Mondjuk pon futás közben nehéz nem tudomást venni a nagy imbolygó keblekről... :)
2018. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még, azért zavar. Lehet kapni optikailag kicsinyítő melltartót, ami nem szorítja el a melleket. Pl. a bonprix.hu-n van. Nekem is nagy, engem is zavar, ezért hordok ilyet, egy-két számmal kicsinyít.
2018. márc. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülnöd kéne neki. a pasik még később odáig lesznek érted. A nagy mellben nincs semmi ronda, épp ellenkezőleg. Mit gondolsz, miért csináltatnak olyan sokat mellnagyobbítást? Viszont ha fogysz, edzel akkor lehet kisebb lesz, de ugyanakkor lógósabb is, sokkal, és az nagyon nem szép (nekem a kis mellek se tetszenek, de ha még lóg is, az pláne sokaknak nem jön be).
2018. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha edzel mellkasra, azzal csak izmot építessz a melleid alá, így még nagyobbak lesznek.
2018. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Imádnám!
2018. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet csökkenteni, nekem sikerült, pár mérettel is. Igaz nem egyszerű, de lehetséges. Ha rámírsz kérdező, szívesen segítek!

18L

2018. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!