Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rally navigátor leszek,...

Rally navigátor leszek, szeretnék tudni mindent. Előre is k*sz*n*m (nem engedi kiírni) a segítséget?

Figyelt kérdés

Minden alatt értem azt, hogy:

Szívritmus-zavar gátolhat-e benne, hogy elinduljak?


Nagyon erős a rosszullét?


Hányinger ellen mit lehet tenni?


Mindenkinél jelentkezik szédülés?


Mennyire dobálózik a tested az autóban?


Átlagban hány perc egy pálya?


Ha dobogósok leszünk ,én is felállhatok?


Ha menet közben elromlik az átbeszélő, akkor mi a teendő?


De a legfontosabb a hányingeres dolog. Mitmlehet tenni , hogy ki se alakuljon?



Ezeken kívül minden másra felkészültem, a kódokat tudom, a papírmunkát is. Egyedül már csak ezek a kérdések vannak bennem


Köszönöm



2018. márc. 27. 03:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress a neten ilyen videókat, amelyek belülről mutatják a rally versenykocsikat. Szerintem az nagyon erős igénybevétel, beteg szívvel, hányósan, szédülve szerintem nagyon nem fog menni. Számíts balesetre, borulásra, de arra ne, hogy kezdőként dobogóra állhatsz, mert nem sok esély van a győzelemre. Amíg sikeresek lesztek (kívánom hogy igen), addig nagyos sok utazás, verseny, szerelés, átvirrasztott éjjel, rengeteg beleölt pénz kell. Ha biztos vagy a dologban, akkor hajrá, de ha csak gyerekes álom, inkább gondolkozz máson.
2018. ápr. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!