Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb. hány órával érhetnék el...

Kb. hány órával érhetnék el egy "átlagos" szintet?

Figyelt kérdés
Szeretnék úszni tanulni, kb. 0-ról. A mellúszás az egyetlen ami megy, azt is magamtól tanultam gyerekként, tehát biztos nem helyes technikailag, de azért úgy ahogy megy. Ezenkívül semmi. Egyébként a vízben jól érzem magam, magabiztos vagyok, ez nem gond, csak egyszerűen nem volt alkalmam tanulni. Most lenne, de elég nehéz megszerveznem, és errefelé nem is olcsó, ezért jó lenne valami körülbelüli óraszámot tudni (mondjuk heti 1, esetleg 2 óra esetén). Csak egy olyan szint elérésére, hogy azt mondhassam, tudok úszni, nem akarok az Olimpián indulni.
2018. ápr. 1. 12:57
 1/1 anonim válasza:
Én most februárban kezdtem szintén a nulláról, mára a mell- és hátúszás is simán megy, a gyorsat múlt héten kezdtem. Heti egy órában, ráadásul csoportosan, ami még lassabb. És nem mondanám magam sportembernek, talán neked ennyi iső sem kell ;) 15/f
2018. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!