Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Még mindig azt hiszitek, hogy...

Még mindig azt hiszitek, hogy az ember a márkánál csak a márkát fizeti meg?

Figyelt kérdés

Érdekelne a jelenlegi álláspontotok.

Hiszitek-e, hogx a Nike, és hasonló márkákban csak a pipát fizetitek meg vagy netán tényleg megéri az árát?


Az én álláspontom.

Szüleim által úgy lettem nevelve, hogy soha ne vegyünk full márkás dolgokat, mert amit megkapsz a nikeban azt megkapod olcsóbban is más márkától.

Én nagyon sokáig ebben a hitben voltam és lenéztem azon embereket akik Nike-ot hordanak mondván, magamutogatók.


Valahogy mindig is hajlottam a drága márkákra mert hinni akartam, hogy amit egész életemben hittem, az hazugság, és a márka az tényleg márka.


Mire el mentem dolgozni, és első fizetésemből egy Nike Air Maxet vettem.

Nah ott, megborultak azok a tanok midzerint csak a pipát fizeted meg.


Igenis, a márka rá szolgál a nevére, és hírére.


Szeretem a szüleim de ez ügyben balgák és pénzféltőek voltak.

Nem tudják mi a jó.


Mondok még egy rövid példát.



Kínai új ruhabolt VS Saxolondon


Farmer-Kínai: 7.000ft

Farmer-Sayolondon: 23.000ft


Ahogy megtapasztalod a különbséget onnantól nem szívesen veszel fel kínait.


Míg a kínai farmer megvan 2,5kg addig a Saxolondon 1kg körülbelűl.


Nem csak a súlyában van eltérés.

Valahogy a tapintása is más.

Valahogy nagyon jó érzés felvenni a Saxolondont.



A kérdésem, ti mit hisztek?



2018. ápr. 5. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Abban, hogy a márkák semmit sem jelentenek. :D

Dolgoztam kereskedelemben.

Egy csomó "márkás" üzlet ugyanonnan rendeli a ruhákat, ahonnan a no name kis butikok, csak aztán mindenki belevarratja a saját címkéjét.

Én most legutóbb 10.000. Ft-ért vettem farmert, semmi különös, Orsay. Teljesen jó. Normális minőség, nem nehéz :D Utána bementem a Lewis-be. 2-3-szor annyiba kerülnek és totál hülyén vannak méretezve. És van közöttük nehéz is, meg nem is :D Nem az ártól függ, hogy milyen nehéz :D Ekkora baromságot még nem hallottam :D Vannak vékonyabb és vastagabb anyagok mindenhol.

Én abban hiszek még, hogy aki igazán igényes, az nem a márkákat lesi, sőt fel sem húz olyan ruhát, amin feltűnő márkajelzés van.

2018. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem meg mindenki olyan márkát válasszon amilyen neki tetszik.
2018. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Többnyire igen, de nem mindig. Sok évvel ezelőtt a nagyanyám vett egy edzőcipőt a piacon, nagy lelkendezve hozta haza. Mikor bejelentette, mit vett, nem ájultam el az örömtől, de tartottam a pofámat, nem toltam le. Kicsomagolva egész tűrhetően nézett ki, de felpróbálva már hálát adtam magamban, hogy nem szóltam semmit se - hihetetlen kényelmes volt. Mindig ADIDAS cipőket hordtam, azok közül csak egy volt, amelyik vetekedett vele. Majdnem 3 évig kitartott, pedig sokszor télen is felvettem, ha nem volt csatakos, vizes az idő. Szóval a márka nem minden. Ja, és az akkori viszonyok mellett harmad áron vette.
2018. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na mondjuk manapság a Nike, Adidas, Puma stb. az pont egy tucattermék lett már, semmi extrát nem tudnak, ezek a kétezres évek elején voltak helyükön.
2018. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!