Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem késő elkezdenem balettozni?

Nem késő elkezdenem balettozni?

Figyelt kérdés

Baletozni szeretnék de nem tudom nem késō-e belevágni az én "koromban".Kosárlabdázok már 2 éve de elötte 6 évet balettoztam.Azóta nagyon sajnálom, hogy abbahagytam.:(.Nem vagyok túl hajlékony és elég sportos a testalkatom.168cm vagyok és 54kg.Ha van értelme elkezdenem azt is írjátok meg kérlek, hogy hol.


13/l



2018. ápr. 6. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem is elkezdenéd, hanem folytatnád, méghozzá elég komoly múlttal.

Miért lenne késő?

A "hol" kérdésre neked kell tudnod a választ, ami hozzád közel van és a szintednek, igényeidnek megfelel. Kutakodj utána, biztos van alkalmas lehetőség a közeledben.

2018. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az alkatod miatt szerintem ne aggódj, tökéletes! :)
2018. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hobbiként sosem késő elkezdeni!

Én sem vagyok hajlékony, az alkatom meg aztán főleg nagyon rossz (165 cm, 60 kg), mégis eljutottam egy félprofi szintre (13 év alatt) és ami a legfontosabb imádom csinálni.

Ezekkel a helyekkel van tapasztalatom, ezeket ajánlanám:

Ha komolyan gondolod (érdekel a technika, szívesen 'szenvednél' kicsit :D ), akkor Noverre stúdió.

Táncművészetin tanító mesterekkel a táncművészeti épületében

[link]

Ha valami igazán művészire és színvonalasra vágysz, akkor Aleszja Popova.

Kossuth díjas balerina, csodálatos személyiség, öröm tőle tanulni

[link]

Ha még kicsit tartasz tőle, hogy hogy fog menni és inkább egy jó hangulatú órára vágynál, akkor Mihály Regi, Artbeat Academy.

nagyon figyel a személyes fejlődésre, ha jól tudom van is most egy kezdő balett csoportja 10-15 éves lányokból

[link]

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Ha bármelyikről kérdésed van, írj nyugodtan privátban.

2018. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.Ha van értelme elmennem valahova a kezdő vagy a haladó csoporttal próbálkozzak.(Őszintén szólva szerintem úgy kellene hogy először a kezdővel és majd meglátom)
2018. ápr. 8. 09:04
 5/5 anonim válasza:
Hobbinak meg éri. Balerina már nem lesz belőled ,ne is álmodj róla
2022. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!