Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos?

Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 22 évesen rájöttem túl fiatal vagyok hogy súlyfeleslegekkel küzködjek. El akarok kezdeni sportolni viszont 2 sport is érdekel. Az úszás illetve a powerlifting. Szerintetek nem üti egymást a 2 sport? Lehet felváltva (egyik nap ezt másik nap azt) űzni? Izmosodni szeretnék mindenképp illetve valami formát magamnak erre talán külön is elég akármelyik sport a 2 közül. Viszont elég nagy hasam lett (na nem olyan mint egy sörhas de mégis csak pocakosodok) illetve tokám is jócskán van és ha ezeket eltűntetem már megérte. Ezen kívül sehol máshol nem látható az elhízás jele pedig 4 éve abbahagytam a konditermi edzést. Szóval arra lennék kíváncsi mennyire kivitelezhető és hatásos ez a 2 sportolási forma felváltott űzése? Munka mellett mennyire megoldható? Illetve munkához is nagyon jól jönne az állóképesség na meg az erő többlet is és a fittség sem utolsó. Szembe tűnő változás lehetséges fizikailag és külsőleg is mondjuk fél év után? (Tudom évek kellenek egy komoly fizikumhoz nem várok hatalmas változást) . Aki esetleg jártas a kettő közül valamelyik sportban szívesen fogadom a segítségét. Előre is köszi


2018. ápr. 6. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Én az úszásban mondhatni igen jártas vagyok. Több, mint 10 évig úsztam, versenyeztem is. Sajnos azt kell mondjam ahhoz, hogy ezzel a sporttal bármilyen formát összehozzon az ember, akárcsak fogyás szintjén is, nagyon keményen kell űzni. Tehát nem heti egyszeri lubickolás. Azonban mint kiegészítő sport rettentő jó, pláne ha az ember szereti. Már egy ideje testépítek, amihez anno jó kezdőformát adott, de ez kb fél év kondival összehozható.


21/F

2018. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!