Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

A Garmin órám szerint csokken a vo2max ertekem, majdnem minden nap megyek futni, es 136-os atlag pulzussal, ami az eletkorom alapjan a jo tartomany teteje, tehat pont h csokkennie kene. Tudom ez csak egy keplet de hogy lehet ez?

Keress kérdéseket hasonló témában: Garmin

2018. ápr. 7. 05:33  Privát üzenet  

A válasz
A garmin egy nagyon jó marka, nagyon jo edzes celjabol, de a vo2max calculaciot es a regeneracios idot nem szabad keszpenznek venni.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. ápr. 7. 07:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ertem, koszi!

# 2/2Időpont 2018. ápr. 7. 07:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Garmin Forerunner GPS-es okosóra futáshoz, edzéshez, napi használatra? Vélemények? Ötletek?
A Dartsban ha megdobod a tripla 100-asat akkor vége a játéknak, mert az úgy 300 pont (és marad 1 pontod amit duplával már nem tudsz megdobni)?
A boxban gyerekeknél/felnőtteknél milyen egy verseny? Pontra megy? Nézik hogy ki ügyesebb? Vagy hogy?
Futás, kondi, túra, napi használatra keresek GPS-es minőségi okosórát. Garmin Forerunner 235,735xt,935-öt néztem. Utóbbi kicsit sok, első kicsit régi. Középső ára oké de kicsit...
Kicsit kijár a lábam egy túracipőből (mivel pl. pont köztes méretű a lábam), ha veszek túrazoknit, az mennyire segít?
Egy kis segítségre lenne szükségem. Rögzítettem 3 pontot GPX-ben, egy "HP" Háromszögelési pont felett. Megtudná valaki mondani mennyi az eltérés /hány cm. / a koordinátához...

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!