Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Száraz időben mennyire gáz...

Száraz időben mennyire gáz sima talpú cipőben túrázni?

Figyelt kérdés
A hétvégén megyünk kirándulni a Pilisbe, és mivel száraz idő van, gondolom nem lesz sár. Viszont szintemelkedés lesz bőven. Nincs nálam más cipő, csak egy kopott talpú, de kényelmes futócipő, ebben mennék (kolis vagyok)... aki tapasztalt túrázó, mit gondol, mennyire fog csúszni? Én azt gondolom száraz időben nem nagyon számít, hogy recés-e a talpa a cipőmnek...
2018. ápr. 19. 07:58
 1/2 anonim válasza:
Ha csak egyszerű kirándulás lesz, arra jó ez a cipő. Viszont ha komolyabb túráról van szó, sziklás, nehezebb terepen, akkor nem árt a kimondott túracipő. Nem az időtől függ, hogy a talpa a cipőbnek, ha a téreptől.
2018. ápr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én túráztam tükörsima talpú cipőben (1,5 napos túra volt, összesen, első nap olyan 35km, másodikon 15km, volt szint is bőségesen, meg szikla). Már első nap végére tele lett vízhólyaggal a lábam, a második nap szenvedés volt. A cipő be volt járatva, több éve használtam, de a teljesen sima és vékony talpa alkalmatlanná tette a túrázásra, de én is jobb híján mentem abban, nem volt kéznél másik. Soha többet ilyet:)
2018. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!