Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, hogy jó...

Mit sportoljak, hogy jó legyen az alakom?

Figyelt kérdés

Gondolom 1000 ilyen kérdés van, ezért elnézést. De nem láttam korombeliektől ilyen kérdést,én meg gondoltam,hogy egy ekkora kislánynak, mint én, nem úgy kell sportolnia,mint egy 17 évesnek. Mármint,hogy mennyi ideig,milyen megterhelő legyen stb. De lehet,hogy ez hülyeség.:D

Mindegy is,elkanyarodtam a lényegtől. A kérdésem az lenne,hogy milyen sportban lehet formás lábakat/feneket "szerezni"? Nem igazán járok el edzeni, emiatt szégyenlem is magam, de elhatároztam,hogy ezen mindenképp változtatok. Viszont fogalmam sincs,hogy mivel tudnám elérni a kívánt eredményt. A célom mindenképpen az,hogy nyárra formás lábaim/fenekem legyen. Illetve lapos has, de szerintem ezt nem kell megemlítenem.Már nagyon rossz,hogy semmit nem csinálok. És úgy érzem,hogy már több rajtam a zsír mint izom. Jó pár ember szerint elég vékony vagyok (166 cm,48 kg) valószínűleg ez is fontos. Nem szeretnék fogyni,csak formálni az alakomat. Szerintem nem elég formásak a combjaim stb. A lényeg a lényeg, tudnátok hasznos tippeket mondani, hogy miket lenne érdemes ennem illetve sportolnom? A válaszokat előre is köszönöm! :) 12/l



2018. ápr. 22. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd be a google keresőbe, hogy: HASIZOMGYAKORLATOK, FARIZOMGYAKORLATOK és rögtön okosabb leszel. Evés tekintetében az a fontos, hogy minél több félét egyél. Zöldséget, gyümölcsöt, húst, tejtermékeket, tésztaféléket is. Nagyon fontos, hogy jó minőségű alapanyagokból legyen, és minél frissebb. A paramétereidet látva elég sovány lehetsz, ha aktívan mozogsz akkor többet is kell enned
2018. ápr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm
2018. ápr. 23. 17:26
 3/3 Sportszaki válasza:

Nincs egyenválasz erre, hiszen mindenki más. Ami az egyik embernek jó, a másikat kifejezetten károsíthatja. Például, valakinek jó a futás, másnak tönkreteszi a térdét.


Az első dolod, amire érdemes elmenni, az egy testalkat vizsgálat. Ez alapján lehet a sportág mellett dönteni.

2022. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!