Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kötöttek már belétek annak...

Kötöttek már belétek annak ellenére, hogy izmosak/nagyobb darabok vagytok, vagy ez kivív némi tiszteletet másokból?

Figyelt kérdés
magasságot is írjatok légyszi.
2010. jún. 13. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:

mondjuk én alacsony vok, és a testsúlyom se nayg, de azért sztem gondolkodj el azon, ha meglátsz egy kétméteres állatot 120 kiloval, belekötnél-e?

szal sztem a tisztelet biztos kivívja, az más kérdés, h a csajoknak h jön be, ha a súly is nagy

ha meg vékony a srác, de magas, akk nem ér sokat

2010. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én most töltöm be a 20. életévem, 177cm magas vagyok, 75-77kg, régen sokat úsztam és inkább birkózó alkatom van (baromi széles a vállam, de a törzsem is szélesebb) tehát eléggé bunyós alkatú vagyok és még egyszersem kötöttek belém.
2010. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 clint ***** válasza:

nos én 178 cm vagyok, több mint 100kg izomban, kidobóként dolgozok és igen... minden este beszól néhány kis majom...

De olyan is volt, hogy meg is ütött egy kb 60 kgos gyerek... manapság semmit nem tisztelnek...

2010. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 clint ***** válasza:
ja igen, hát utcán még sosem... ez a szórakozóhelyeken esik meg, ahol dolgozom.
2010. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Simán betalálnak időnként 183/87.Aztán amikor látják,hogy a szájkaratéjuk nem hatátos,elfutnak vagy behódolnak.

Pl egy hónapja belém koccant egy autó.Kiszállt belőle egy apuka,gyerekei a hátsó űlésen és elkezdett pattogni nekem,hogy leüt meg ilyenek,úgy hogy ő volt a hibás.Kiszálltam és nyugodt hangon megmondtam neki,hogy két lehetősége van.Letesz nekem 30ezret,vagy a gyereki előtt agyonverem.Pár másodpercig méregetett,aztán fizetett.Ha nem lett volna nagy arca,én sem ezt a stílust veszem elő.

2010. jún. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak nézz végig a küzdő sportokat űzök, katonák, tengerészgyalogosok stb. között. Egyik sem 1 Arnold S. de valószínűleg két mozdulatból eltörik bármelyik testrészed vagy még rosszabb. Nincs összefüggés a nagy testalkat és veszélyesség között.
2010. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó,igen ebben igazad van.
2010. jún. 15. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!