Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzes tinikorban?

Edzes tinikorban?

Figyelt kérdés

14/L. Heti 2 foci edzesre jarok

Elszeretnek jarni konditerembe mert nem vagyok megelegedve a combommal formalni szeretnem. Milyen gyakorlatokat csinaljak, miket egyek?



2018. máj. 4. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk a munkahelyen évente van sport hét, amikor vannak mindenféle előadások sportról és sporttáplálkozásról. Ezeket többnyire profi edzők tartják (akiknek van világversenyeken is jól szerepelt sportolója). Ugyanazt mondja el mindegyik, amit bármilyen egészséggel foglalkozó oldalon írnak: sok zöldséget, sok csirkehúst és halat, kevés gyorsan felszívódó szénhidrátot és vöröshúst, kenyérből meg teljeskiőrlésűt egyél... Szóval én nagyjából ezt a táplálékpiramist venném alapul:

[link]


Az edzést ne vidd túlzásba, mert az izmos lányok csúnyák, és nem kellenek a fiúknak.

A combizom edzésben nincs sok tapasztalatom, viszont instagramon szoktam látni postokat, amin valamilyen lányról csinálnak egy képet és leírják milyen edzéseket csinált. (pl.: @physiquetutorials) Persze nem tudom ezek mennyire alapulnak a valóságon.

2018. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!