Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Cipő méret? Kiszakadhat?

Cipő méret? Kiszakadhat?

Figyelt kérdés
Vettem egy Nike cipőt. 40-es és tettem bele talpbetétet. Így olyan, mintha összeszorítaná a lábfejem, és elöl odaér a lábujjam, nem nyomja csak odaér. Talpbetét nélkül pedig több hely van a lábamnak. Igazából mindkettő kényelmes, az egyik passzol mindenhol, a másik laza, kényelmes. Nem tudom hogyan viseljem. Talpbetéttel vagy nélküle. Hogyan kell állnia a lábamnak benne? Legyen benne hely vagy pont akkora legyen, mint a lábam, hogy kényelmes legyen? Mikor szakadhat ki hamarabb? Körülbelül mennyi idő után szakadhat ki? Akkor szakad ki hamarabb, ha nagyobb a cipő, mint a lábam vagy pont fordítva, ha kisebb vagy pont akkora a cipő, mint a lábam? Esetleg személyes tapasztalatok?
2018. máj. 15. 19:39
 1/2 anonim válasza:

Szerintem talpbetét nélkül. Én is próbáltam már, de futásnál, vagy súlyemelésnél nagyon zavart, mert mindig egy kicsit előrébb csúszott a lábam.

De próbáld meg, és ahogy neked kényelmesebb.

Én a Nike terepcipőmet 2 éve használom, kb 1-2 kopás nyom van csak rajta. Az Adidas terem cipőm az több mint 1 éves de azon is csak kopás van.

2018. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy nem sporthoz használom, hanem utcai cipőként. És félek, hogy kiszakad.
2018. máj. 17. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!