Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tornától lemegy a mellem?...

(:Puszedli :) kérdése:

A tornától lemegy a mellem? Vagy vannak olyan gyakorlatok mellizom gyakorlatok amitől megmarad az eredeti méret? Szálkásításnál még marad?

Figyelt kérdés
Ezt komolyan kérdezem. Mert láttam pár izmos csajom hogy szép nagy és formás melle van. De olyat is akinek lement vagy vesztett azneredeti nagyságból. És én szeretném ha megmaradna a méret.

2018. máj. 20. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamennyi le fog menni. Az edzestől izmosabb lehet a mellett amivel kvázi a mell alá pakolsz, így tűnhet úgy hogy megmaradt a mérete, azonban az izom lesz nem zsír.

A profik közül soknak szilikon. Ritka akinek megmarad a melle mellette pedig száraz.

2018. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs olyan mozgás forma amitől megmarad? Csak 5-7 kg szeretnék leadni. Úgy is megy le. Rajtam arányosan oszlik el a felesleg és nem tudom megtenni H ki hagyom azt a részt.
2018. máj. 20. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a torna nem olyan brutal, de van peldaul bicikli, joga, ilyen konnyebb sportok, tanc.
2018. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs helyi fogyás. Mindenhonnan jön le, persze vannak részek ahonnan látványosabban, mint ahogy valahova jobban hízunk.
2018. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, a női mell pedig nem izomból áll, arra nem lehet gyúrni, hogy nagyobb legyen.
2018. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!