Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki katonai, rendőri,...

Ha valaki katonai, rendőri, vagy tűzóltói ruhában edz és azt feltöltik facebookra miért lesz több milliós nézettsége?

Figyelt kérdés
Lehet velem van a baj ,de szerintem nagyon gáz hogy ennyit számít egy ruha. Felvesz egy ruhát ,végigszalad egy akadálypályán ,vagy csinál 15 húzódzkodást és mindenki istenítí őket. Más sok sok év kemény munkáját öli bele az edzésbe ,hogy tényleg olyan dolgot csináljon amit mindenki elismer és kap 31 like-ot. Értem én, hogy nem a like-okról szól az élet csak kicsit kiábrándító mikor mindenhol ilyen videókkal találkozik az ember.

2018. máj. 25. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Aki nem a like-okért edz, annak mindegy, hány like-ot kap. Jó, megértem, jól esik a visszajelzés és az elismerés.
2018. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!