Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek gaz hogy ha kover...

Szerintetek gaz hogy ha kover vagyok es kondiba akarok menni?

Figyelt kérdés
Minden ott kezdodik hogy ravettem magam, hogy elmenjek edzeni! De ott van a baj hogy felek, felek hogy megbamulnak, leneznek, kirohognrk, frlek h benazok meg ilyenek, olyanoknak szol a kerdes akik jarnak konditerembe ti nem szoktatok a kover lanyokon nevetni kondi kozben? Vagy ti koverebb/molett lanyok hozzatok hogy allnak ott az emberek?

2018. máj. 30. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Én megbámulnék egy kövér nőt, de nem bántóan, csupán azért, mert imádom a hatalmas melleket és sheggeket, és el tudnám képzelni az ágyban :D Szerintem ne félj, aki intelligens, az elfogad majd, aki meg barom, annak nem kell megfelelj.

26/F

2018. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 palilaci ***** válasza:
100%
Dehogy rohognek ki. Ha szerencsed van, meg oda is mehet egy-ket jobb arc segiteni.
2018. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

minel elobb talalj egy tarsat és laza 1 honap alatt szinte barki aki egeydul jar hasonlo idoben megkeres/te ot h nem-e ketten


17/f

2018. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Le sem fognak szarni, hogy őszinte legyek. Az emberek edzeni járnak le, esetleg barátokkal-barátnőkkel együtt, és ők beszélgetnek, de nem fog senki veled foglalkozni. Maximum, ha egy-két jófej tapasztaltabb ember odamegy segíteni, kijavítani, stb.
2018. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Sz*r kifogás, senkit se fog érdekelni kondiban, mennyire kövér vagy.
2018. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
125 kilós csaj vagyok, úgyhogy nekem elhiheted: senki nem fog se megbámulni, se kiröhögni. Leginkább le sem fognak szarni, mintha ott sem lennél. Nyugodtan mehetsz és izzadhatsz. A teremben mindenki saját magával van elfoglalva, vagy a tükörben pózerkednek, vagy egymással flörtölnek, a kövérek meg békésen azt csinálnak, amit akarnak.
2018. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy sokan azt gondolják, hogy mit szólnak hozzájuk majd a kondiban.

Én is így voltam, pedig már jó alakkal mentem.

Hát elárulom. Senki nem foglalkozik vele, hogy kövér vagy. A normálisak mind a maguk kis edzésével vannak elfoglalva.

A pávákat meg le kell šzarni.

2018. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon féltem, ezért mielőtt lementem volna, otthon elkezdtem diétázni és tornázni.

Egykét hónap után már nem néztem ki brutál sz@rul, akkor lementem, azóta is járok.

2018. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

senkit sem fog érdekelni hogy hogy nézel ki. ahova én járok, oda nem szoktak kicicomázva menni, és annyi eszük van az ott lévőknek, hogy inkább biztassanak, és ne tartsanak vissza. És én biztos hogy nem nevetnélek ki, vagy néznélek le. Az ékezetek hiánya engem jobban zavar.

Sok sikert!

2018. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én is jelentős túlsúllyal kezdtem a kondit. eszükbe sem jut kiröhögni a másikat max ha amúgy sincs minden rendben de azok nem igen járnak edzőterembe.ők is valahol elkezdték és nem kigyúrtkent mentek először a terembe.én azt mondom hogy ha valamit nem tudsz ne félj kérdezni senki nem fogja leharapni a fejed. én is féltem egy kicsit mikor elsőnek mentem ilyen csoportos edzésre hogy mit fognak hozzá szólni de nem érdekelt senkit hogy én mit és hogy csinálok csak saját magukkal voltak elfoglalva.ha oda teszed magad edzésen neked sem lesz időd azon kattdogni hogy most nez-e valaki.egy szó mint száz nem fogod megbánni hogy el merted kezdeni
2018. jún. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!