Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 18 évesen gáz elkezdeni...

18 évesen gáz elkezdeni önvédelmi edzést/küzdősportot? Van értelme vagy ilyet gyerekként kellett volna kezdeni? Mennyi idő, míg kitanulom úgy, hogy meg tudjam védeni magam?

Figyelt kérdés

1 évet boxoltam és 1 évet ju jitsuztam, de egyikben sem értem el olyan szintre, hogy meg tudnám magam védeni. Most 18 évesen újra kezdeném akár mindkettőt, vagy mást, ami önvédelmet biztosít. Akár két féle edzésbe is belekezdenék szívesen, főleg ha vannak olyan párosok, amik együtt hatékonyabbak.

Szívesen várom a tanácsokat, tippeket.



2018. máj. 30. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Megvédeni akkor fogod tudni magad, ha olyan edzésre mész, ahol van full contact sparring, tehát ellenálló ellenféllel gyakorolsz. Box, thai box, birkózás, brazil jiu-jitsu, vagy ezek bármilyen kombinációja.
2018. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy késő! Kb. fél év alatt jó lehetsz, ha tehetséges vagy.
2018. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!