Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kedves futók, kocogók! Mi...

Cetan kérdése:

Kedves futók, kocogók! Mi okozhatja azt a jelenséget, amikor kocogás közben egyre inkább érezhető és aztán napokig fennálló, és lassan csökkenő fájdalmat érzek az oldalamban, de csak a jobb oldalon?

Figyelt kérdés
Nem a szokásos szúró fájdalomra gondolok, ez tartósabb és pár napig kellemetlenné teszi a járást vagy az ágyban megfordulást. Valahol a medencém felett, oldalt-hátul érzem.
2018. máj. 31. 22:25
 1/7 anonim válasza:
durvább kosarazások után szoktam én is érezni és még adott pozíciókban is fáj és sosem kényelmes ha valaki tudja miért van ez azt szívesen meghallgatnám én is (néha a bal is fáj de egyszerre csak egy gondolom ez attól függ melyik oldal volt dominánsabb megterhelés közben)
2018. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hozzáértők megmondják az okosat, de én arra gyanakszok, hogy futás közben rosszul fogsz talajt, emiatt azon a részen az izmaid nagyobb, egyenetlen terhelésnek vannak kitéve.
2018. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egyik osztalytarsamnak volt hasonlo, es neki becsipodott egy izma a bordai a koze. A dokik annyit mondtak neki, hogy meg kell varni, amig egy hirtelen mozdulattol kiugrik majd onnan. :/ Persze ez csak egy lehetoseg.
2018. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem a csípőm fájt a futástól (nagyon hasonló jellegű volt, mint amit leírtál). Kerestem egy jó hírű csontkovácsot, négy kezelés alkalmával rendbe tett. Azóta hibátlan :)
2018. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én arra is gondoltam, hogy a két csípőm között van némi különbség (az egyik nagyobbnak tűnik), esetleg okozhatja ez (bár ez nagyon rég így van, és eddig nem volt vele ilyen gond, és most nem konkrétan a csípőm fáj). Vagy esetleg a bokasüllyedésre, tartáshibára, túlsúlyra tudok még gyanakodni, de ezekkel se volt még eddig gond a kocogásnál.
2018. jún. 2. 12:31
 6/7 anonim válasza:
Stabil cipőben futsz?
2018. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kezdő futóknak való Kalenji cipőm van, eddig nem volt vele semmi gondom futás közben.
2018. júl. 2. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!