Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi az átlag?

Mennyi az átlag?

Figyelt kérdés
16F vagyok 185cm 52 kg. Az lenne a kérdésem, hogy mennyi az átlag fekvőtámasz és felűlés? Felűlésnél nem a tarkóra tett hanem a test melletti kezes. A válaszokat előre köszi.
2018. jún. 13. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

17/f 176cm és 71 kg calishenics-es


fekvobol fogalmam sincs h menyit tudok utalom, de regebben kb 16 voltam csinaltam 60mp alatt 50-et, szélesbol kb olyan mint fekvenyomas csak fekvo, normalis testmelletti melbimbo foldig erosbol, mikr a kezed a melled mellet van, abbol 40 ment talan, de azt is csak azert csinaltam mert kellet netfitre eddzeni


felules meg pfff, átlag... kösz, 100alatt szegyenlek megalni abbol amit irtal, egy hasnapom 400ismetlesnel kezdodik (calistehnics-es vagyok nem kondis csak h erzekeltessem megegyszer h miert enyire sok, és a kettonek más a celja+ellenállás is)

2018. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

45 már nagyon jó eredménynek számít. Testnevelésből, a korosztályodnál onnantól jár a legtöbb szerezhető pont fekvőtámaszból.

Felülésből pedig 110-tól.

Mindkettőre 4 perc áll a rendelkezésre. Pihenni lehet, bár a fekvőtámasznál a pozíciót tartani kell. A felülés során így lényegesen egyszerűbb pihenni.

Az átlag középérték, 45 a fekvőre, és 75 a felülésre. Úgy emlékszem.

2018. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!