Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 28 évesen kezd el focizni...

Ha 28 évesen kezd el focizni az ember, az már késő?

Figyelt kérdés

Felbuzdultam a VB miatt és eldöntöttem, hogy én leszek a következő Ronaldo. Ez minden 2 évente megtörténik velem, illetve az olimpiáknál is atlétának készülök utána fejben. Már csak elkéne kezdeni valamit.


Milyen sportot ajánlanátok ilyen öreg koromra?

De az eredeti kérdésre is lehet válaszolni, még ha nem is tűnik komolynak, pedig az.


2018. jún. 22. 06:11
 1/6 anonim válasza:
Igen, késő.
2018. jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Profi már biztos, hogy nem leszel, de amatőr szinten teljesen jó kikapcsolódás. Én is mostanában akarok venni egy labdát így 33 évesen csak úgy a magam szórakoztatására, esetleg ha találnék egy-két arcot, együtt is focizhatnánk. Sportolni jó dolog, de a profivá váláshoz vezető útra kb. 20 évvel ezelőtt kellett volna lépned.
2018. jún. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
És még hozzátenném, hogy nem feltétlenül Magyarországon, magyar "szakemberek" irányításával...
2018. jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Öregfiuk Amatőr Lligában még van esélyed (dunsztom sincs mi az igazi neve, de kb hasonló lehet). De ott is csak akkor ha felemeled a hátsód és elkezdesz sportolni.
2018. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne késő? Hobbiszinten, nyugodtan focizhatsz még 50 felett is.
2018. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nagyon késő
2018. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!