Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tegnap 458 kaloriat, ma...

Tegnap 458 kaloriat, ma 178-at egettem ugyanannyi futassal?

Figyelt kérdés
6.2km-t ir ki google map, a garmin fitness trackerem (gps nelkul) 8.2-t. Tajfutas, na de ennyi kulonbseg. Szivveres atlagosan 158 volt tegnap, ma 117. Tegnap baratnommel futottam, csomoszor megallt, ilyenkor helyben futottam, biztattam egesz vegig, 48 perc volt az ido, ma 43 egyedul, nem alltam le. Nem hiszem el, hogy tegnapi hihetetlen lassu tempommal tobb energiat egettem. Ma se futottam, gyorsan, kenyelmesen futottam. Ha meghajtanam, kb 3 perccel legalabb kevesebb lenne. Tenyleg csak 178 kaloriat egettem 6 km futassal?
2018. jún. 23. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor elég ideig végzel valamit, akkor abból valamilyen eredmény születik. Ezen programok nem segítenek abban, hogy reális képet kapj a fejlődésedről. A megfelelő eszköz a tükör, és a legfontosabb, hogy hogy hogyan érzed magad.
2018. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez csak egy gép, ami valami alapján számol valamit, hogy tudj hozzá tartani. Nem ez a szentírás. Fenntartásokkal kezeld az ilyen alkalmazásokat.
2018. jún. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!