Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futógépet szeretnék venni.14-1...

Futógépet szeretnék venni.14-16 km/h sebesség kellene. Konditeremben futok most, de maganéleti ill. Egyeb okok miatt szeretnék venni. A keretem 130. 000 lenne. Mit ajánlotok? Társasházban lakom, zavarná a mellettem/alattam lakókat?

Figyelt kérdés

Munka, időspörolás és magánéleti okok miatt szeretnék venni.


130.000 ftom lenne rá kb, ez minden spórolt pénzem.


nem tudok heti 6x elmenni a konditerembe is, melózok, bevásárlás, főzés, néha a pasimmal is vagyok, hazimunka minden...


Láttam ilyet:

[link]


Meg 109ezerért egy 14 km /h sat.


A futopadoutlet-en.


Mit ajánlanátok?

Fél éve futok, konditeremben.


Anno, 2010ben lefogytam -20kgot, kesobb meg 3 kgot..


De az elmult evben 5!!! Kg jott ram... vagy 3-4 kg es 1 kg viz... az ugye csak vízsúly (visszatartott viz) de a regi farmereim is szukek... derekban.


Most heti 2-3x futok, konditeremben.

Ott ugye profi gepek vannak, gondolom 300-400 ezres gépek, nemtom mennyi a max sebességük , en max 13 km/hn szoktam futni, max 13.5 amit kijelez a speednél.


Néztem 70.000 ertekben is de azok 12 km/ht tudnak, nekem néha gyorsabb tempo is kene, fejlodni is szeretnék.

(Fél éve a max amin tudtam futni 9km/h volt, majd 3 honapja 10.5 most 12km/h megy siman, ha nagyon jól megy 13.5 is.


A melóm is surubb lett. Tokre jo lenne ha itt lenne mert 40 percet kell utaznom a konditerembe, ott atoltozni elpakolni felmenni akkor se mindig van szabad gép,, néha csak ellipszos tréner van szabad meg bicikli, azon nem szeretek meg nem is éget annyi kcalt...


Meg a konditerem berlet ara is..

40 percet utazok, atoltozni minden akkor futok akkor utana megint atoltozes majd haza


Nagyon szeretnék fogyni, szabadban nem megy, próbáltam nem egyszer, nem 5x nem 10x, szabadban nem tudok..

Nekem a konditerem valt be, a gepen valo futas.


Anno 2010ben heti 5-6x is futottam...

Igaz akkor neha szabadban neha gepen neha tesioran is.


Mit ajanlotok 130.000 ertekben max?

Nyilvan 100.000 jobb lenne.


Ill az erdekelne zavarja a szomszédokat a gép?

Marmint ha 13km/hn futsz a gepnek van hangja a kondiban is.


1 szomszédom van, ill alattam 1 lakó.

Felettem senki nem lakik.


Áthallatszik?

Albérletben lakom, 24 eves lany vagyok.


A főbérlő szerintetek megengedné hogy ide beállitsak a nappaliba egy gépet?


Tokre jo lenne reggel melo elott edzeni vagy melo utan egybol bevasarolni hazajonni es futni..

De foleg azert is mert reggel is lehetne melo elott csak felpattanok ra.


Szabadban tenyleg nem megy.. 6 eve is nehezen ment szabadban.


Szerintetek?

Szomszédban 4 gyerkoc lakik (4, 6, 7 es 8 evesek) de nyilvan nem este 9kor futnek nem is hajnali 4kor.


A mosogep is athallatszik sztem ha megy (en is hallom kicsit a szomszedet ha a szomszed mos de alig, csak halkan sztem o is az enyemet ha en mosok)

A foberlom megengedné? (Hely van semmit nem kell atrendezni vagy elpakolni. Kb 65 éves úr a tulajdonosa a lakasnak.


24/l



2018. jún. 24. 02:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Huha mennyit írtál,nem fáradtál el belé ? :D Áthallatszik,egy papirfalu lakásban ,csak kérdéses hogy mennyire hisztisek a szomszédok. Én a helyedben a szabadban futást erőltetném. Tapasztalatom szerint az ilyen gépeknek mindig ruhafogas lesz a végső sorsuk.
2018. jún. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Helyedben ezt a pénzt egy olcsó guggolókeretbe, kétkezes rúdba és tárcsákba fektetném(esetleg egy univerzális pad).Gumis tárcsa nem is hallatszódna ha lerakod.Futógép egy nagy hülyeség...mennyivel jobb már kinn futni a szabadban mint egy szobában?!Ne költs ilyenre.Vegyél egy jó futócipőt és irány a szabad.Ráadásul súlyzós edzéstől még formás is lennél idővel és otthon is lehet csinálni.Én is ott edzek ,beszereztem hozzá mindent.Tulajdonképpen maga a guggoló keret nem foglal többet mint egy futópad.Ugyanúgy tudnál tőle fogyni mint a futástól , sőőt!
2018. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!