Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek az airsoft-ra...

Szerintetek az airsoft-ra érdemes használni elektromos pisztolyt?

Figyelt kérdés
Neten találtam egy M1911 replikát,egy airsoft pisztolyt,viszont nem gázos,mint ahogy a legtöbb airsoft pisztoly. Van valakinek tapasztalata az elektromos pisztolyokkal? Sokban térnek el egymástól telyesítményileg?

#Airsoft #CQB #játék fegyverek #Airsoft játékok.
2018. jún. 27. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már 4 éve abba hagytam az airsoftozást és durván 10 évvel ezelőtt kezdtem el. Akkoriban az elektromos pisztolyokkal hosszútávon nem lehetett tervezni, és sokan, nagyon sokan mondták nekem, ha akarok venni akkor csak is kizárólag épületharcra, másodlagos fegyverként használjam, mert ha azt használnám elsődlegesként állandóan a túl sok használattól roncsolódik a dugattyú, a tömítések és egyes típusokban a fogaskerekek anyaga is annyira silány volt hogy hamar elhasználódtak. Meg persze a tárukkal is gond volt, a vékony típusú tárral aminek a golyó visszafogóját kettő nagyon pici rugó tartja hogy azok ha kiesnek és elvesznek akkor utána már nem lesz működőképes a fegyver 100% osan és sokszor egy póttár, drágább mint maga a pisztoly. Na meg gázosok terén is elsősorban a patronosokat ajánlották annak idején mert hogy azok tartósabbak. A feltöltősökkel aminek a tárba van építve a tartály azoknál gyakoribbak a szelephibák.
2018. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha a megbízhatóságot, nem is vesszük figyelembe, akkor is túl lassú. Épületben, nagyon hátrányos, ha gyorsan kell reagálnod. Minden lövés előtt a motor felhúzza a rugót, és csak utána lő, amíg a gázos pisztolyoknál, azonnal lő, és csak utána mozog a szán. Ha meg gyorsítani akarod, nagyobb akkuval, akkor elég benne a tűzkapcsoló. Ha be akarod fetezni, akkor az nem fér bele, mert kicsi a hely. Emellett a hátrányok mellett, még megbízhatatlan is, és gyenge is. Egy gázos ritkán van 350 fps alatt, amíg ezek jó ha elérik a 300-at.
2018. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!