Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat vegezhetn...

Milyen gyakorlatokat vegezhetnek itthon h jobb legyen a fenekem? es a melleim?

Figyelt kérdés
2007. nov. 30. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

3. Popsiemelés

Ereszkedj négykézlábra, a jobb lábadat nyújtsd hátrafelé, a lábfejed legyen behajlítva. Emeld a lábadat a csípődnél kicsit magasabbra, majd ereszd vissza. Ismételd meg 15-ször. Most nyújtsd ki a lábadat oldalra, hogy 45 fokos szöget zárjon be. Emeld fel a csípődnél kicsit magasabbra, és ismételd meg 15-ször. Csináld meg ugyanezt a másik oldalra is.

4. Mellfeszesítés

Ereszkedj fekvőtámaszba, de a két karodat tedd a vállszélességnél kicsit távolabbra. A hátad maradjon szálegyenes. Így csinál 12 fekvőtámaszt. Majd közelítsd a két kezedet vállszélességig, és csinálj újabb 12 fekvőtámaszt.

Ezek a gyakorlatok 2 irányból mozgatják meg az izmodat. Ezeket a www.cosmopolitan.hu-n olvastam,még vannak más gyakorlatok is fent.

2007. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, bár már lehet kapni spray-t is, amitől állítólag formásabb lesz, egy próbát mindenképpen megér szerintem:


[link]

2008. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha nincs tényleg túl nagy melled, akkor nem ajánlom hogy fekvőtámaszozz, vagy bármilyen mell gyakorlatot csinálj, mert, akkor melleid összemennek, kicsik lesznek, mert kigyúrod belőlük a "húst". Kemények lesznek, de még mindig jobb a nagy,közepes cici, mint a kicsi, kemény.
2012. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!