Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így mennyit fogyhatok?

Így mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
Hétköznaponként 900-1100 kalóriát vinnék be, hétvégénként 1200-1300-at. + Heti két óra lovaglás (ügetés+vágta) és mellé csinálnék guggolásokat és felüléseket (naponta) így mennyit fogyhatok sulikezdésig? Le adhatok így 5,6 kg-ot? Mellesleg szerintetek napi mennyi felülést és guggolást kellene csinálnom?
2018. júl. 12. 00:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Jajj, egyébként lány vagyok, 160 cm 60 kg
2018. júl. 12. 00:26
 2/3 anonim ***** válasza:

Ami az utolsó kérdést illeti, heti 3 alkalommal 3x12-20 hasprés és guggolás bőven jó, persze guggolni megfelelő súllyal kell, amit fokozatosan növelsz. Plusz eddz mindenre, heti 3 teljes testes edzés, akár súlyzóval, akár saját testsúllyal, az jó.

Tudom, hogy a lányok valamiért mindig csak hasra és lábra/fenékre akarnak edzeni, de attól még mindenre kell.


Túl kevés a kalória, bár nem írtál magadról adatokat, pedig az fontos. Ilyen pöttöm kalóriabevitel sokunknak nulla mozgással is már-már koplalás s itt nem izmos, nem magas, nem nehéz emberekre gondolok csupán.


A felülés/hasprés és sima guggolás alig éget kalóriát, jó, megmozgatod kicsit a nagy lábizmaidat, de nem jellemző, a fogyásodba sokat nem szól bele. A lovaglás kalóriaégetését nem tudom, de heti 2 óra kevés.

Ha napi 1-2 órát gyalogolnál, kocognál, bicikliznél, az már lenne valami.


Még ha megadod az adataidat, akkor sem lehet tudni, hogyan fogsz fogyni. Majd meglátod. De ha odateszed magad, jó az edzés és az evés, akkor heti fél-1 kiló lemehet, kis felesleggel az 1 kissé merész, de attól még összejöhet.

2018. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja bocs, most látom az adataidat. Picikét akkor is emelném a kalóriát s a mozgást.
2018. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!