Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a jelenleg legjobb,...

Melyik a jelenleg legjobb, legpontosabb alkalmazás androidra ami adatokat rögzít biciklizés közbe és nem igényel semmiféle külső kiegészítőt csak adatforgalmat?

Figyelt kérdés
Rögzítés alatt értem hogy: mutassa az elégetett kalóriákat, megtett utat, maximális sebességet stb.
2018. júl. 17. 14:42
 1/2 nemaRendőrség ***** válasza:

Inkább vegyél egy mérőt. Párezerből megvan, cserébe még pontos is.

Kalóriát meg egyik sem tud számolni, ezer meg egy dologtól függ, ezek meg max 5-6 dolgot vesznek számításba

2018. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy nelyik a legjobb, azt nem tudom, hiszen anyán user, nagyjából annyi szempont. Sok kedvelt alkalmazás van, de egyik sem hibátlan. Nekem a bikeometer adja leginkább azt, amire szükségem van. Ez sem tökéletes, de az én igényeimnek ez felel meg leginkább.
2018. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!