Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten van még valahol...

Budapesten van még valahol régi játszótér, ahol vannak még régi mászókák, nem ezek az EU gyerekbarát változatok? Sportolási céllal keresek ilyen helyet, a régi játékok még jól elbírták a felnőtteket is.

Figyelt kérdés
2018. júl. 24. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Kondiparkok
2018. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azon kívül.
2018. júl. 24. 20:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Ahol lakom, van kondipark, de nem olyan eszközökkel, ami nekem kéne.
2018. júl. 24. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor keresel másikat


Mégis mire lenne szükséged?

2018. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezek, hogy hátha valaki tud-e ilyen helyet, és ha igen, az hol van. Nincs időm végigjárni egész Budapestet munka mellett elindulni lutrira valamerre. Kondiparkokból sem ismerem mindet, de amit ismerek, ott nincs ilyen.
2018. júl. 24. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Régi játszótér már nincs, olyat nem is fogsz találni sehol. A kondiparkok között nézegess, én is azt tudom javasolni. Nálunk a környéken több is van, különböző gépekkel, nézz te is körbe jól.

Vagy keress kifejezetten street workout parkot.

2018. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez lesz a jó akkor, köszi a tippet, ezekről még nem is hallottam, rákerestem, nálunk nem ilyen van.
2018. júl. 25. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!