Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Home workouts applikációval...

Home workouts applikációval sikerül kockahasat fejleszteni / elohozni?

Figyelt kérdés

#kockahas #workouts #home workouts
2018. júl. 27. 00:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Kor: 15+, Súly: 58kg, 168-169cm vagyok.
2018. júl. 27. 00:21
 2/9 anonim ***** válasza:

Az túlzás, amiket ezek az alkalmazások állítanak.

Én ebből megcsináltam az első két szériát, és ha kockás hasam nem is lett, de nem halok meg egy felüléstől :D

[link]

2018. júl. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kezd el a calisthenics-t.Vegyel tolodzkodot,huzodzkodot, gyűrűt.Nezz utana a gyakorlatoknak es ezzel mar jol tudsz edzeni otthon is.Kb 30 ezerbol kihozod es ennyi idosen ettol is fejlodni fogsz.Kockas a hasad attol lesz ha dietazol es nincs rajt zsir.Esetleg egy haskereket is vehetnel (2-3 ezer),jol le tudod vele edzeni a hasad + mehetnek a fuggeszkedve labemelesek stb.Mindenre edz ,ugy fogsz jol kinézni!
2018. júl. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Utolsó kommentelő:Ez terembe is meglehet, igaz?

2018. júl. 27. 10:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Szép napot mindenkinek !


Kérdező ajánlanám figyelmedbe a fegyencedzés és meztelen harcos című könyveket . És valóban érdemes beruházni pár dologba mint a tolódzkodó valamint húzódzkodó . De amíg nincsenek a birtokodban addig két szék között is végezhetsz tolódzkodást és pl egy erősebb faágon húzódzkodást . A kockahashoz pedig jó étrend is szükségeltetik .

2018. júl. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Ezeket gondolom kondi terembe is meglehet, igaz?

Illetve itt van egy edzésterv féle:

https://www.youtube.com/watch?v=Uok4SgvO9-8

Ez sokat segíthet?

2018. júl. 27. 20:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaz , ám csak akkor ha a padoktól és gépektől meg egyebektől találsz még helyet a gyakorlatok elvégzéséhez . Csupán kíváncsiságból . A kondiban miért nem súlyokkal edzel egy kezdőknek szóló terv alapján ? Bocsi de az ötleted olyan mintha prostinak fizetnél egy menetet de magadon segítenél miközben ő fekszik az ágyon.
2018. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3as vagyok.Ez tenyleg egy baromsag,ha mar kondiba mesz akkor súlyzokkal edz,sokkal gyorsabban ersz el lathato eredmenyt.Azert irtam ezeket ,mert azz hittem otthob akarsz edzeni.Amugy szerintem 15 evesen ne menj terembe,vedd meg amiket mondtam es youtube-on nézz videokat ezekrol.Raersz 2-3 ev mulva elkezdeni a súlyzós edzést,meg nőnek a csontjaid szoval szerintem hanyagold egyenlore a sulyokat
2018. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7#

Súlyokkal is szeretnék edzeni persze, csak ezt akarom most előtérbe helyezni jobban.( Vagy 50-50%-ba)

8#

Nekem páran azt mondták, hogy ilyenkor érdemes elkezdeni ( Persze nem agyba - főbe csinálni), és hogy a csontok, a növekedés( értem itt: magasság) - ba/be nem fogja gátolni. Plusz elvileg ők is ekkor kezdték el.

( Akkor így egy picit össze zavarodtam. Nem értek ehhez ezért kérem a ti véleményeteket)

2018. júl. 27. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!