Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Fitness órák a súlyemelős...

A Fitness órák a súlyemelős edzésekhez is jók, vagy csak a kardióra?

Figyelt kérdés

Lehet teljesen hülyeséget fogok kérdezni, szóval előre is elnézést.


Crossfit edzéshez gondolkodok vásárolni fitness órát azért, h az edzések alatt a pulzusom leméréséből "kigenerálja", h mennyi kalóriát égetek. Nem tudom, h így konkrétan van-e ilyen funkciójú óra. Anno volt egy pulzusmérő órám (Xiaomi), de 2 év alatt felmondta a szolgálatot és azon csak úgy tudtam kalóriát mérni, ha beállítottam előtte, h mit fogok csinálni és a telefonomra is a szükségem volt. Most olyat szeretnék, ami magán az órán mutatja az adatokat és nem kell külön beállítanom a tevékenységet, hanem csak a pulzusból "megállapítja". Van ilyen egyáltalán? Vagy Crossfit edzéshez felesleges? Kinek mi vált be?


2018. júl. 30. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy jók. Meg tudod nézni edzés közben hogy mennyi az idő!


Félhülye.

2018. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel nem tudod értelmezni a kérdésemet, remélem te “egészhülyének” gondolod magad. Egyébként köszi, van ilyen 🙌🏻
2018. szept. 23. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!