Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Felnőtt korban elkezdve a...

Felnőtt korban elkezdve a nyújtógyakorlatokat sikerülhet valaha az angol és francia spárga?

Figyelt kérdés

Mindig is hajlékonyabb voltam az átlagnál, pedig sose gyakoroltam. Fel tudtam emelni a lábam majdnem a nyakam mögé pl.


Fél éve elkezdtem boulderezni (falmászás egy fajtája), és ide igencsak hasznos lenne, ha rendesen mennének a spárgák. 24 éves férfiként viszont attól tartok, hogy a spárga sosem fog sikerülni, főleg, hogy 2 méter magas vagyok...


Egyelőre elég sokat fejlődtem hajlékonyságban (homlok a térdhez már megy pl), de úgy érzem kicsit, hogy a rendes spárga elérhetetlenül messze van.


Van olyan, aki már felnőttként kezdte, és sikerült? Kb mennyi idő volt?


Heti 2szer mászok kb, és ekkor szoktam alaposabban nyújtani.



2018. aug. 2. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
24? Azt hittem 50 felettiként írsz kérdést! 24 évesen simán, idő haladtával is sikerülhet. persze kitartó türelmemmel.
2018. aug. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sikerült vagy még dolgozol rajta?
2018. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Alig két hete tettem fel a kérdést :D Szerintem ezt majd 1 év múlva kérdezd.


Nem, még nagyon messze vagyok, de minden héten picit közelebb. Múltkor pillangóülésben már le tudtam tenni a térdeim a talajra. Tegnap ez megint nem sikerült.

2018. aug. 16. 10:37
 4/6 anonim válasza:
Sikerült a spárga? 😊
2020. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, abbahagytam sajnos a mászást azóta :/ Cserébe egyszer-kétszer kiugrott a femur a vápából, amikor nyújtottam :D
2020. márc. 20. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:
És most?
2020. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!