Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Felcsatolható súlyzót hogyan...

Felcsatolható súlyzót hogyan tudom egyedül a felkarra felrakni, anélkül, hogy csúszkálna?

Figyelt kérdés
Férjemet kértem meg, de az egyiket csak nem sikerült jól meghúznia, meg nem is akarok senki segítségére sem rászorulni. Ötlet, videó?
2018. aug. 12. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Tépőzáras? Sosem kellett senki segítsége. Beledugod a karod, addig húzod, amíg kényelmes, de már nem forog és letépőzárazod.
2018. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tépőzáros, csak sajna teljesen "kiterülős." Ha lenne bújtatója, én magam is meg tudnám húzni. Sajnos, laikusként ezt sikerült vásárolni. Végülis megoldódott, megkértem a nagyobbik kislányomat... ☺
2018. aug. 12. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaaa, nincs az a kis fém bújtató, amin vissza lehet húzni? Értem már, azért örülök, hogy megoldódott. :)
2018. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, délután már egyedül is sikerült felrakni. Azt viszont nem értem, miért nem varrtak rá bújtatót. 😁 Igaz, én sem gondoltam rá. 😃
2018. aug. 12. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!