Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy találhatnám meg a nekem...

Hogy találhatnám meg a nekem való sportot?

Figyelt kérdés
A labdajátékok kizárva, régen kűzdősportoltam is, az bejött de jelenleg nincs rá sajnos lehetőségem, a testépítés unalmas számomra, elsődleges célom egy sportos fizikum és jó erő/állóképesség megszerzése, valamint egy hozzám illő sportot találni, és ami a legfontosabb, hogy hogyan szerezhetnék motivációt hozzá? 173 cm 75 kilo 18F

2018. aug. 13. 14:00
 1/5 anonim válasza:
Hát ajánlanám az Atlétikát. Több mellékága is van, megtalálhatod a neked tetsző részét.
2018. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
milyen érvek szólnak mellette?
2018. aug. 13. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbben úgy, hogy kipróbálod azoat a sportagakat, amelyek felkeltik az erdeklődésedet.
2018. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sportos fizikum es jó erő/állóképesség, azert jópar sportaggal elérhető, de neked kell megtalálnod azt, amelyiket szívesen űzöd. A motiváció meg adott, nem? Hiszen leírtad, hogy mi lenne a célod.
2018. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem bonyolult, nem kell túlbonyolítani egy egyszerű dolgot. Ahogy előttem is írtak, kipróbálsz többféle sportot és meglátod, hogy melyik az amit tetszik.

Ha csak ülsz és azon töprengesz, hogy mi az ami majd talán tetszene neked, akkor soha nem fogod megtudni.

A sakkon kívül minden sporthoz kell jó erő/állóképesség...

2018. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!