Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen valami küzdősport?

16 évesen valami küzdősport?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, lassan 17, elég vékony és gyenge, de mindig is nagy álmom volt valami küzdősportot űzni. Kick boxra vagy thai boxra gondoltam. El kezdhetem még? Melylk lenne jobb?

2018. aug. 14. 23:35
 1/7 anonim válasza:
100%
Bármikor el lehet kezdeni bármit. A thai box nagyon jó, ajánlani tudom! A kick box kevésbé keményebb mint a thai
2018. aug. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyenek vannak a közeledben?
2018. aug. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindkettő van a közelemben
2018. aug. 15. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó. Próbáld ki őket,hogy melyik jön be jobban. Bár a lányoknak inkább a kick-box szokott tetszeni.
2018. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg mindkét edzést , és amelyik jobban megtetszik . Kickboxon több leányzó szokott részt venni , ezért lehet hogy jobban bejönne .


Igen a thai box valóban egy kemény és remek stílus . A kickbox viszont mozgékonyabb és technikásabb . Több benne az elmozgás , lábmunkája se utolsó , és kézzel sem rosszak ( az igaz hogy nem hozzák egy ökölvívó ütéseinek minőségét , de azért nem oly rémesek)

.

2018. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Lány vagyok, 17 éves. Thai boxolok, ha bármilyen kérdésed lenne, szívesen válaszolok 😊 írj nyugodtan üzenetben.

2018. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fight230 válasza:
Menj el mind a kettőre és azt válaszd amelyik neked szimpatikus. Egyébként mind a kettő jó mondjuk a thai box keményebb.Küzdősport nincs korhoz kötve nyugodtan kezd el! :)
2019. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!