Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömeget növelek, de mégis...

Tömeget növelek, de mégis fogyok a munkám miatt?

Figyelt kérdés
1 hónapja dolgozok egy új munkahelyen.Telepőr vagyok,napi 15 km-t kell lesétálni.észre vettem,hogy combra és hasra fogyam.A mérleg szerint is 2 kg lejött.182 cm magas vagyok,és 84 kg-ról lementem 82-re.A kajám eddig rendben volt,lassan de biztosan jöttek fel a kilók.Most viszont meg vagyok ijedve.Félek hogy ez a folyamat nem áll meg.Fél éve edzek,69 kilóról jöttem fel ennyire.Nem akarok megint vézna lenni.Most olvastam,hogy bizony a séta is fogyaszt.Mit tegyek?Segítségek légyszi.Köszönöm!

2018. aug. 16. 19:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Szeretném hozzátenni,hogy azért vagyok ennyire bepánikolva,mert iszonyat nehezen tudok hízni.
2018. aug. 16. 19:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Két kiló az semmi. Amúgy egyél többet, akkor nem fogsz fogyni. Én egy maratonra való felkészülés alatt híztam négy kilót, pedig rengeteget futottam.
2018. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hát így is annyit kajálok,hogy már nem tudok többet ennél.Fehérje izolátum is megy,edzéskor naponta kétszer.Ha nincs edzés,akkor is iszok.Bcaa edzés előtt,és után.Valamint edzés után a fehérjeturmixba nyomatok 30g maltodextrint is.Valamint c,d,omega3 vitaminok.
2018. aug. 16. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg fogyaszt a séta, de csak az extrém kövér, semmit sem mozgó embereket. Egy idő után a szervezet alkalmazkodik a terheléshez, és ha nem növeled a tempót, intenzitást, nem fogsz fogyni. Egyél picit többet.

Amúgy az a két kiló lehet, hogy csak víz, vagy normális testsúlyingadozás.

2018. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor most nem tömegelsz, hanem szálkásítasz. Többet kell enned, ez van. Oldd meg valahogy, több zsír, több töményebb szénhidrát, több étkezés, nagyobb étkezések, nasik itt-ott, neked kell tudnod, hogy mi hat.


A séta kalóriát éget, nem fogyaszt. A kalóriadeficit fogyaszt, ezért kell enni, azért napi 3 óra sétát ellensúlyozni a legtöbb embernek nem annyira nehéz.

2018. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szergej55 ***** válasza:
Kísérletezd ki, hogy hogyan tudsz többet enni. Én hozzászoktattam magam a nagyobb étkezésekhez, mert nem bírtam napi 5-6-szor úgy enni, hogy állandóan tele voltam érzésre, az adagokat pedig napról napra növeltem, mára már egész kényelmes tömeget felépítenem, ha nem vigyázok, még meg is szalad.
2018. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!