Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezt mire értik ilyenkor?

Ezt mire értik ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ma nem volt étvágyam lehet csak a meleg miatt. Erre mondtam szüleimnek h megyek futni,apukám azt mondta h egyek vmit mert nem lesz mit égetnem. Ezt úgy érthette h nincs rajtam zsír amit égethetek tehát nincsenek “raktáraim” úgymond csak a bevitt étel?
2018. aug. 17. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, hogy ha nem eszel, iszol "normálisan" és ráadásul fokozott igénybevételnek teszed ki a szervezetedet (pl.: futás), az okozhat problémákat...
2018. aug. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De szokták azt mondani egy olyan emberre akin van felesleg h neki van miből égetnie
2018. aug. 17. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:
#2: Persze, de ez nem jelenti azt, hogy neki nem kell ennie, csak nem mindegy, hogy mit es mennyit.
2018. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta h “Nem lesz miből égetned tönkre teszed magad és kórházban kötsz ki.” Akkor ezzel nem arra utalt h nincs rajtam felesleg?
2018. aug. 17. 17:56
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: Nem, hiszen egy túlsúlyos ember sem allhat neki "esz nélkül" sportolni, ha fogyni akar Abból csak baj lehet és igen, akar kórházba is kerülhet, rosszulet, vérnyomás probléma, stb. miatt.
2018. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki túlsúlyos, annak is kell ennie, csak megfelelő étrend szerint.
2018. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen én ezt értem. Csak régebben én így kerültem kórházba h sokat futottam nem ettem és lefogytam nagyon és most újra erre utalgatnak
2018. aug. 17. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Ne haragudj, de ha mar egyszer megtörtent, hogy eves nélkül futottal és ilyen következmenyei lettek, akkor miért csinálod újra ugyanezt? Teljesen erthető apád aggodalma.
2018. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom csak a kiváncsi voltam h kapok-r választ s kérdésemre
2018. aug. 17. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!