Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerettek is sportolni vagy...

Szerettek is sportolni vagy részben kényszerből teszitek? (Fogyás, általános egészség)

Figyelt kérdés
2018. aug. 17. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Egészségügyileg (pl. elhízás, cukorbetegség) nem volt rá szükségem, inkább csak önbizalomhiányos voltam ("én semmihez nem értek"), és valami izgalmas időtöltésre, jó programra vágytam, amikor elkezdtem falat mászni meg tájfutni.

Önbizalmam azóta sem lett különösebben sok, de a mozgás tényleg jólesik (tehát szeretem), és van némi "járulékos haszna" is: versenyek kapcsán érdekes helyekre jutok el, megismerkedtem egy csomó jófej emberrel stb.

2018. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő :)
2018. aug. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Imádok sportolni,szeretem,hogy közben az agyam kikapcsol,màs rèszei dolgoznak ,mentàlisan és testileg is felpörget. Persze tudom,hogy az egészséges életmódhoz nagyban hozzàjàrul. Szóval mindkettő,de ez a hobbim,ez tesz boldoggà
2018. aug. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenem a sport.❤️Egész kis korom óta imadok sportolni. Szinte minden félét kiprobálok. Valamint egyesületnél kézilabdázom. Tesiből fogok majd érettségizni és az egyik szakom a testnevelés lesz.

Az egyik legjobb dolog.

Például a versenyszellem, meg amikor ott vagy a pályán és tudod hogy neked kell nyerned, mindenáron és bele kell adni mindent, keményen kell küzdened azért amit szeretnél és ott a lehetőség,hogy elérd a célt és megcsináld. Harcolhatsz és nyerhet az. Az egyik legjobb érzés. Persze az egészség is fontos, de én nem azért csinálom. Mármint szem előtt tartom és egészséges életre törekszem de nekem a sport sosem volt kényszer vagy kötelezettség.

17/L

2018. aug. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!