Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal lehet...

Milyen gyakorlatokkal lehet vékonyítani a vádlit?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlsúlyos, de kifejezetten erős lábaim vannak, vastag vádlival.

Tudom, hogy genetika is (a karom pl. vékony), mert ha biciklizem, túrázom, korcsolyázom, ide mindig izmosodom, rögtön még kifejezettebb lesz.

De én is szeretnék vékony(abb) lábakat!


2018. aug. 17. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Van két megoldás.

1.Elfogadod,hogy bámulják,kívánják a lábad.

2.Begipszelteted 1 hónapra és fekszel.Az inaktív egy hónap alatt jó pár centi le fog menni és olyan lesz mint a kocsonya addig a két-három hónapig amíg visszanyeri az eredeti méretét.

2018. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Utóbbi jó ötletnek tűnik. Szívesen töltenék 2-3 havonta 6 hetet gipszben, olyan praktikus, kényelmes viselet :)


Esetleg még valami klassz ötlet?

2018. aug. 17. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha genetikailag ilyen, sok mindent nem tudsz vele csinálni. Hozd fel hozzá a felsőtested, és így nem fog annyira elütni.
2018. aug. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vannak nyújtó gyakorlatok vádlira, azokat csináld, mert ugye ha edzel még vastagabb lesz
2020. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!