Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Box vagy atlétika?

Box vagy atlétika?

Figyelt kérdés
Jelenleg boxolok és később kezdenék más küzdősport is mert szeretem őket. Viszont valamilyen szinten nagyon vonz az atlétika, a futás, és a sprintelés, és lehetőségem van a közeli akademiára járni, ugyanis remek futó vagyok. Választhatom akármelyiket, szívből csinálnám, és az életem része lenne, de jelenleg nemtudom hogy melyiknek mik az előnyei es hátrányai, és hogy melyikben tudnék több sikert elérni. Jelenleg boxolok, és feljott ez a kérdés.

2018. aug. 24. 10:29
 1/2 A kérdező kommentje:
**Úgy értettem, hogy elkezdek valami más küzdősportot is, hogy tudjak továbbmenni mma ra. 16/f
2018. aug. 24. 10:31
 2/2 wrestler56 ***** válasza:
Kezdj el futni, és ne hagyd abba a boxot. Idővel majd kialakul, hogy melyik lesz a verseny, és melyik a kiegészítő (erőnléti) sportágad. Az MMA-n is fontos az erőnlét, amiben a futás akkor is segít, ha nem leszel atléta-válogatott. De ha komolyan vesszük, hogy remek futó vagy, és a közelben komoly lehetőséged "akadémia" van, akkor kár lenne nem kihasználni a tehetségedet. (az időzőjelért bocs, de így nem tudom az intézményt beazonosítani.
2018. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!