Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A valóságban mennyi időbe...

A valóságban mennyi időbe telik amig az alakformáló edzés szemmel látható hatást ér el?

Figyelt kérdés

Mi mind ismerjük ezeket a hirdetéseket "fogyjon x kilót 2 hét alatt ezzel a módszerrel" .... de a valóságban egy jó diétát és edzést tartva egy átlagos kicsit húsos alakból mennyi idő alatt lesz formás karcsú alak?

Tudom hogy ez sok mindentől függ de extrém eseteket kizárva esetleg tapasztalatot felhasználva valaki meg tudná mondani mennyi idő kell igazából egy jó alak eléréséhez ha nem vagy se túlsúlyos se vékony csak olyan semmilyen valahol a kettő között..?

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2018. aug. 24. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ha lány vagy,akkor szokott lenni 2 opció.

formás de lustácska lányoknak elég szokott lenni egy diéta.

ideális ütemben ledob 10 kilót és kész is a jó csaj.

heti fél kilóval lehet számolni.

ha több akkor szottyadt-löttyedt szokott lenni a végeredmény.


a kocsi lelassítós,áll leesős,megbámulós alakhoz pedig átlagosból indulva és edzést,étrendet jól csinálva,versenyzőket edző személyi edzővel készülve szokott kelleni 1-1.5 év.

2018. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én tavasszal éreztem azt, hogy nem vagyok elégedett az alakommal. 162cm és 49-50 kg, tehát nem volt rajtam sok felesleg. A combomon láttam a sok hájat, így tavasszal elkezdtem futni járni. Először heti 3-szor plusz a suliban volt heti 7 45perces tesim. Május körül már nem számolgattam a napokat, hanem minden alkalommal elmentem amikor az időm engedte. A nyári szünet elején (június közepe), elkezdtem lábtornákat is végezni a futás mellett. Június-júliusban teljesen szétszórtan jártam el futni(2-3km), és csináltam otthoni tornát 30-40 perc. Mindig ahogy alakult. augusztusban bekeményítettem, és az eddigiek alapján összeállítottam egy 50-60 perces láb és fenék tornát. Ezt minden nap megcsináltam és mellette szinte minden nap futottam 15-20 percet (az nálam a 2-3km, kényelmes tempóban). Most így augusztus végén, már páran megemlítették, hogy látszik a lábamon a változás. a combom még mindig egy kicsivel vastagabb mint szeretném, de örülök annak amit ennyi idő alatt elértem.

A fogyásról annyit, hogy még tavasszal sikerült fogynom 1-2 kilót, mert a nyári szünet elején 46-47 kg körül voltam. Most 47-48 vagyok, de remélem, hogy ez már azt jelenti, hogy izmosodtam kicsit. Remélem tudtam kicsit segíteni, nekem végül így 5 hónap után látszik egy kis változás, de továbbra is dolgozni fogok érte. Biztos lehetett volna ez a folyamat kicsit gyorsabb is, de diétázni nem kezdtem el. Próbáltam egészségesen étkezni,csokit és egyéb édességet egyáltalán nem ettem 5 hónapja. Csak is fagyit, mert az így nyáron kihagyhatatlan. ha még kíváncsi vagy valamire, akkor nyugodtan írj rám :) 16/L

2018. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!