Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen ha egy küzdősportoló...

Milyen ha egy küzdősportoló kerülne börtönbe?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, és láttam is dokumentumfilmekben, interjúkban, hogy ha valaki frissen kerül börtönbe, akkor az elején verekednie kell a tiszteletért.

Valami ilyesmi, hogy vagy csicskája lesz valakinek vagy k.csöge.

Na de mi a helyzet, hogy ha egy képzett küzdősportos/harcművész kerül be a börtönbe? Például egy versenyszinten, több éve boxoló vagy mma-zó vagy thai boxoló stb ember?

Előfordulhat, hogy bemegy a börtönbe és akkor a helyi keménygyerek betámadja és a sportoló csúnyán összeveri?


Magyar viszonylatra vagyok kiváncsi, és bármelyik börtön lehet.


Előfordul az ilyen? Úgy tudom pár éve egy olimpián is résztvevő birkózó került börtönbe. Ott lehetett olyan, hogy kötekedtek vele majd földhöz vágta az illetőt?



2018. aug. 24. 21:40
 1/7 A kérdező kommentje:

*Milyen lenne ha*

Bocsánat siettem a kiírásnál.

2018. aug. 24. 21:41
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátom mesélt hasonló szitut.Berakták a srácot,ajtó bezáródott és akkor már az ajtóból kezdte,hogy-Mit néztek bu-zik?-Körbement és pár ágyon ülőnek be is ba-szott egyet.Éjszaka meg persze nem mert aludni,mert parázott a revanstól.A hiénák meg vártak,had fáradjon,aztán a 4.vagy az 5. alig alvós éjszakáján a sza-rt is kiverték belőle,meg a fogait is kitördelték.

Amit írsz az inkább a fiatal korúak börtönére jellemző,hogy elég egy kis bunyó a tekintélyhez.Felnőtteknél hosszabb távon tesztelik le,hogy ki is vagy te és ezt próbára is fogják tenni,de nem elég hozzá egy kis bunyó.

2018. aug. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó de itt egy küzdősportolóról van szó, aki megvédi magát.
2018. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam, hogy valaki bemegy és elkezd kötekedni a többiekkel, ahogy az első válaszoló írta.

Hanem valaki normálisan bemegy, és a már bent levő rabok közül kezd el vele kötekedni valaki.

Azt mondják, hogy aki nem üt vissza az elején az csicska marad, és mindig a rangsor végén lesz. Na és itt jön elő, hogy mi van akkor, ha a frissen bevitt ember egy képzett küzdősportoló. Előfordul olyan, hogy úgy üt vissza, hogy ő kerül ki győztesen a dologból?

2018. aug. 28. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lazán lehet a küzdősportoló a menő csávó bent. Jó, van olyan küzdősportoló aki finnyás és bandázs+kesztyű nélkül semmit nem ér, de azok a ringbe valók csak.

Szerintem aki rendes küzdősportot űz azt nem hiszem hogy betudják csicskítani.

2018. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nézd meg a "a kíméletlen" című filmet, pont most jött kis frissen és egy boxoló srácól szól akit a thai börtönbe zárnak :D HATALMAS FILM :D
2018. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#2 Sok lúd...
febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!